Про компанії

Побутова хімія гуртом, засоби гігієни, косметика, госптовари

Vinfort

 

    Ми раді вітати Вас на нашому інтернет-ресурсі. Наші компанії вже довгий час, більше 20 років, займаються дистрибуцією товарів побутової хімії, косметики, засобів гігієни, засобів по догляду за взуттям та інших товарів широкого вжитку ГУРТОМ - у Вінниці та Вінницькій області.Асортимент продукції дуже різноманітний. У нас все найнеобхідніше і доступне по ціновій політиці.

    Ви жодного разу не пошкодуєте, що зв'язали Ваш бізнес з нашими підприємствами. Побутову хімію і товари для дому в Вінниці поширюють багато підприємств, але далеко не всі можуть надати Вам хороший сервіс та обслуговування. Штат наших співробітників професійно виконає всі Ваші побажання, зробить швидке і якісне обслуговування.

    Підприємства реалізують велику кількість різноманітних товарів побутової хімії, чистячі і миючі засоби, засоби для миття вікон, підлоги, сантехніки, універсальні миючі засоби, освіжувачі повітря. Засоби для прибирання меблів і туалетів. Пакети для сміття і все для прибирання приміщень. Туалетне мило, рідке мило з дозаторами і в каністрах, шампуні, різноманітна туалетний папір і т.д

    Торгові марки:

Фрекен Бок, Бонус, Smile, BIC, (гоління, запальнички, канцелярія), SCJohnson, Пірана, Silver, Лакалут, Pro Servise, EVELINE, Acme, Сано, Henkel, Обухів, Диво, Софіоне, Софі Про, Джонсон та Джонсон, Сплат, Біомед, Био Мио, Салтон, Раптор, Гардекс та інші.

Популярні запити нашого сайту:

побутова хімія гуртом у Вінниці, засоби гігієни гурт у Вінниці, косметика опт Вінниця, засоби нагляду за взуттям у Вінниці, господарчі товари Вінниця, доставка побутової хімії гуртом по Вінницькій області, Вінфорт Вінниця, ВДК Вінниця, Вінфорт продукт Вінниця, бытовая химия оптом в Виннице, средства гигиены оптом в Виннице, косметика

шаблоны joomla

stationery-678282